Переключиться на мобильную версию

Слідчі СБУ в супроводі Альфи намагаються увійти в Укртрансгаз

Сьогодні, 5 березня, зранку слідчі СБУ у супроводі бійців спецпідрозділу Альфа прибули в центральний офіс Укртрансгазу - дочірню компанію НАК Нафтогаз України.

"Слідчі перебувають на прохідній. Зараз ми з'ясовуємо подробиці. Ситуація спокійна", - повідомила керівник прес-служби Укртрансгазу Інна Коваль.

Вона зазначила, що слідчі прибули без супроводу збройної охорони.

Водночас у прес-службі НАК уточнили, що слідчі прибули в Укртрансгаз о 9 ранку для здійснення слідчих дій та вилучення документів, незважаючи на прийняту напередодні постанову Шевченківського районного суду Києва про призупинення слідчих дій.

За даними прес-служби Нафтогазу, слідчих супроводжують бійці спецпідрозділу Альфа.

На відміну від вчорашніх подій в центральному офісі НАК, в Укртрансгазі відсутній люди в масках з автоматичною зброєю.

До будівлі Укртрансгаз вже почали під’їжджати народні депутати, зокрема, на місці подій вже перебуває народний депутат фракції БЮТ Андрій Портнов.

Керівник прес-центру СБУ Марина Остапенко підтвердила інформацію про те, що слідчі прибули в Укртрансгаз. За її словами, в даний час вони надали керівництву компанії всі необхідні документи для проведення подальших дій.

Вона також додала, що всі питання стосовно розслідування, пов'язаного з Нафтогазом, можна буде поставити першому заступнику голови СБУ Валерію Хорошковському на прес-конференції в четвер вдень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь