Переключиться на мобильную версию

Слідчих СБУ не впустили в будівлю Укртрансгазу

Слідчі Служби безпеки України не змогли пройти в будівлю Укртрансгазу, після чого залишили прохідну компанії.
Слідчих СБУ не впустили в будівлю Укртрансгазу
Слідчих СБУ не впустили в будівлю Укртрансгазу
1tv.ru

Керівник слідчої групи, полковник Служби безпеки України Станіслав Резонюк склав протокол за участі свідків про неможливість проводити слідчі дії у зв'язку з недопуском співробітників СБУ в Укртрансгаз - дочірня компанія Національної акціонерної компанії Нафтогаз України. У СБУ заявили, що дії проводяться у рамках кримінальної справи, порушеної за фактом привласнення 6,3 млрд. кубометрів газу посадовими особами НАК Нафтогаз України. У СБУ наголосили, що слідчі діють виключно в рамках чинного законодавства.

Після невдалих спроб пройти в будівлю співробітники СБУ покинули прохідну Укртрансгазу, а ще через п'ять хвилин будівлю покинула група депутатів фракції БЮТ.

Керівник юридичного департаменту Нафтогаз України Сергій Давиденко повідомив, що дії працівників СБУ порушують постанову Шевченківського районного суду про призупинення слідчих дій.

За словами його заступника Лариси Колесник, слідчому було вчора направлено постанову суду, але разом з тим співробітників НАК продовжують викликати на допити.

Як повідомлялося, 2 березня слідчим управлінням СБУ було порушено кримінальну справу за фактом заволодіння понад 6 млрд. кубометрів природного газу на суму 7 млрд. 500 млн. гр. шляхом зловживання службовими особами НАК Нафтогаз України "своїм службовим становищем. У рамках справи був затриманий заступник начальника відділу Енергетичної регіональної митниці Державної митної служби Тарас Шепітько.

Перший заступник голови Служби безпеки України Валерій Хорошковський заявив, що обставини цієї кримінальної справи дають підстави вважати, що "створена злочинна група, включаючи керівництво уряду".

Учора, 4 березня, співробітники СБУ разом з бійцями спецпідрозділу Альфа проникли в будівлю НАК Нафтогаз України. Служба безпеки України заявила, що проводить обшук у будівлі Нафтогаз України в Києві, повідомила прес-секретар СБУ Марина Остапенко.

Близько 18:00 слідчі Служби безпеки України та співробітники Альфи покинули будівлю НАК Нафтогаз України через запасний вхід. Як повідомив прес-секретар Нвфтогаз України Валентин Землянський, вони залишили приміщення без документів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь