Переключиться на мобильную версию

Румунський генерал розповів, навіщо роздувають шпигунський скандал між Києвом і Бухарестом

Шпигунський скандал у Румунії є спробою дискредитації України перед НАТО, заявив газеті Адеварул екс-керівник Управління військової інформації (розвідки) Генерального штабу Збройних Сил Румунії Міхай Маргарит.

Маргарит заявив, що будь-які шпигунські інциденти вирішуються, як правило, шляхом конфіденційних переговорів між урядами залучених країн і видворення шпигунів після оголошення їх так званими персонами нон грата.

"Арешт іноземного шпигуна з подальшим оприлюдненням інформації про цей випадок є справою надзвичайною", - зазначив румунський генерал.

Він упевнений, що публічне зв'язування цієї справи з Україною ставить за мету "завдати шкоди відносинам України з НАТО".

Як зазначає Маргарит, "багато хто не бажає бачити Україну в структурі НАТО".

Як повідомлялося, у вівторок в Румунії за звинуваченням у шпигунстві були арештовані молодший офіцер міністерства оборони країни Флорічел Аким і громадянин Болгарії Маринов Зіколов.

Відповідно до поширеної інформації, протягом кількох років вони передавали секретні документи румунського оборонного відомства третім країнам, у числі яких фігурує Україна.

У зв'язку з цим ЗМІ повідомили про те, що український військовий аташе в Бухаресті висланий з Румунії і оголошений персоною нон грата.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь