Переключиться на мобильную версию

Черновецький заявив, що ідею нових податків йому підсунули провокатори

Мер Києва Леонід Черновецький звинувачує своє оточення у поданні йому недоцільних ініціатив по введенню різних платних послуг для наповнення міського бюджету.
Черновецький скаржиться, що його намагалися підставити
Черновецький скаржиться, що його намагалися підставити
Корреспондент

Про це Черновецький сказав в інтерв'ю газетам Метро, Газеті по-київськи, Сегодня і Фактам.

"Останнім часом до мене наблизилося (у тому числі і з подачі багатьох можновладців людей) багато провокаторів. Вони намагалися підсунути різні ідеї під шляхетним приводом наповнення міської скарбниці", - сказав мер.

Він підкреслив, що категорично відмовився від реалізації подібних ідей, вважаючи їх неморальними і неблагородними.

За словами Черновецького, коли країна охоплена глибокою економічною кризою, аморально вводити якісь додаткові податки та збори.

"Київ як був, так і залишається, і буде надалі найстабільнішим містом у країні. Поліклініки та лікарні Києва лікують людей точно так само, як і раніше, ніяких нововведень тут немає. Житлово-комунальні тарифи, незважаючи на зростання цін на газ, залишаються найнижчими в Україні, і, незважаючи на тиск уряду, ми знаходимо можливості їх не підвищувати. Ніяких платних ліній, ніякого платного в'їзду, а тим більше, платного входу на цвинтарі, жодних податків на двері, антени, пластикові вікна в Києві немає, і не буде ", - запевнив міський голова.

"І мені дуже, дуже і дуже соромно за тих людей, які використовували момент моєї хвороби для того, щоб нажити на цьому неморальний, нечесний політичний капітал".

Черновецький заявив, що в бюджеті столиці 2009 точно не буде нових податків і зборів. "Це я гарантую киянам!", - Говорить мер.

Він зазначив, що на сьогоднішній день проти нього розгорнули "інформаційну війну". "І мені дуже, дуже і дуже соромно за тих людей, які використовували момент моєї хвороби для того, щоб нажити на цьому неморальний, нечесний політичний капітал", - сказав Черновецький.

Конкретних прізвищ людей, які подавали йому такі ініціативи, мер не назвав.

"Я з усією відповідальністю хочу запевнити всіх киян: поки я мер, у Києві не з'явиться жодного нового податку або збору", - заявив Черновецький, додавши: "Жодної моєї ініціативи з цього приводу не було, і немає".

Як повідомлялося, Президент України Віктор Ющенко доручив Генеральній прокуратурі перевірити діяльність Київської міськадміністрації.

Черновецький заявив, що буде вимагати від правоохоронних органів покласти край корупції голів районів столиці.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь