Переключиться на мобильную версию

У Ющенка не розуміють, навіщо Немиря полетів до Брюсселю

Заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук здивований тим, що віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря відправився до Брюсселя на засідання комісії Україна - НАТО.
Гончарук заявив, що Немиря порушив законодавство
Гончарук заявив, що Немиря порушив законодавство
focus.in.ua

" Порушуючи встановлену практику організації подібних заходів у Брюссель відбув віце-прем'єр-міністр Немиря", - заявив Гончарук.

Він висловив сподівання, що попри те, що візит Немирі проходить з порушенням законодавства, своє перебування у Брюсселі Немиря використовує з метою аргументованого роз'яснення представникам НАТО справжньої позиції прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про перспективи членства України в НАТО.

Крім того, він заявив, що українську делегацію очолює т.в.о. міністра закордонних справ Володимир Хандогій. Гончарук заявив, що заплановано зустріч керівника української делегації з державним секретарем США Гіларі Клінтон.

Як повідомлялося, 3 березня Верховна Рада звільнила Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ. За ухвалення такого рішення проголосували 250 депутатів: 174 депутати від Партії регіонів, 49 з 155 нардепів від фракції БЮТ, а також всі 27 комуністів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь