Переключиться на мобильную версию

Рада створила комісію з розслідування дій СБУ в Нафтогазі

Верховна Рада створила парламентську тимчасову слідчу комісію з питань з'ясування обставин порушення посадовими особами, керівниками СБУ Конституції та чинного законодавства при виконанні своїх службових обов'язків.
Рада створила комісію з розслідування подій навколо Нафтогазу
Рада створила комісію з розслідування подій навколо Нафтогазу
podrobnosti.ua

За ухвалення постанови, що стосується подій навколо функціонування НАК Нафтогаз України і газотранспортної системи країни, проголосував 391 народний депутат з 441 зареєстрованих у сесійній залі.

У відповідності з постановою кількісний склад тимчасової слідчої комісії становить 9 народних депутатів України. Зокрема, з фракції Партії регіонів - 3 депутати, фракції БЮТ - 2, з Нашої України - Народної самооборони - 2, Комуністичної партії України - 1, Блоку Литвина - 1 депутат.

Головою ТСК обрано депутата від НУ-НС Романа Зварича, а його заступником - депутата від Партії регіонів Григорія Ілляшева.

Постановою доручено Кабінету міністрів України, Секретаріату Президента України, Міністерству палива та енергетики, НАК Нафтргаз України, Генеральній прокуратурі України, Службі безпеки України, Фонду державного майна, ДПА, Державній митній службі України, місцевим державним адміністраціям, підприємствам, установам і організаціям незалежно від форм власності та підпорядкування забезпечити дотримання законів України Про статус народного депутата України, Про комітети Верховної Ради України, Про державну таємницю щодо доступу членів тимчасової слідчої комісії до інформації, матеріалів і документів, у тому числі договорів, які стосуються основних завдань діяльності тимчасової слідчої комісії та можливих ознак корупції у діях посадових і службових осіб.

Термін діяльності комісії - 6 місяців.

Також пропонується попередню інформацію комісії заслухати на сесійному засіданні не пізніше ніж через 30 днів з дня прийняття цієї постанови. Передбачено попередній звіт комісії заслухати не пізніше 29 травня 2009 року.

Як повідомлялося, сьогодні Верховна Рада також прийняла у першому читанні проект закону Про внесення змін до закону України Про Службу безпеки України.

Між тим, Президент України повторно вніс до комітету з питань національної безпеки і оборони ВР подання про призначення Валентина Наливайченка головою СБУ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь