Переключиться на мобильную версию

Литвин: Я ніколи не буду третім зайвим

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що йому буде відкрита дорога до президентства, якщо на нього будуть тиснути.
Литвин: Я ніколи не буду третім зайвим
Литвин: Я ніколи не буду третім зайвим
pravda.sebastopol.ua

Про це він заявив в ефірі програми Шустер Live на ТРК Україна.

Як зазначив Литвин, "якщо хочуть атакувати мене, то це буде означати, що вони мені прокладуть червону доріжку до президентства", додавши, що ніколи не буде третім зайвим.

Крім того, голова ВР зазначив, що погодився обійняти посаду спікера заради того, щоб не був "остаточно зруйнований парламентаризм", зазначивши при цьому, що сьогодні посада голови Верховної Ради - "це електричний стілець, і ти просто не знаєш, коли підключать струм до цього стільця".

Він також зазначив, що якщо планується переформатування більшості, то він спокійно це сприйме й буде мати можливість "ходити виступати" перед людьми.

"Хочуть собі головний біль – нехай діють", - сказав Литвин.
Однак, на пряме запитання, чи буде він балотуватися в Президенти України на найближчих виборах, Литвин не відповів, зазначивши, що не хотів би виступати "конкурентом або ворогом для однієї або іншої частини Верховної Ради України".

Він також не виключив, що той кандидат, який програє на президентських виборах, може опинитися за ґратами. Тому, за його словами, сьогодні "ставка більше, ніж життя".  

Крім того,  Литвин вважає, що Президентові України (1994-2004) Леонідові Кучмі не варто брати участь у виборчій кампанії з виборів президента в 2010 році.

"Якби Леонід Кучма прислухався до моєї пропозиції, я б йому не радив цього робити. Я думаю, потрібно просто залишитися в історії президентом України", - сказав Литвин.

Спікер зазначив, що до останнього часу він (Кучма) тримав себе гідно, у тому плані, що він не брав участі у різних  політичних тусовках, не миготів на екранах, не роздавав на всі випадки життя інтерв'ю. Якщо його до цього будуть підштовхувати, він від цього багато  втратить (участь у президентських виборах).   

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь