Переключиться на мобильную версию

Тимошенко назвала перешкоди для приєднання України до НАТО

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що Україна хоче приєднатися до НАТО, однак для цього необхідно переконати українців, Франції та Німеччину.

Про це прем'єрка заявила під час свого перебування в Парижі на зустрічі з кореспондентами видань La Croix, Les Еchos и La Tribune.

По-перше, Україна не може залишитися за межами великих систем безпеки. Однак ми зустрічаємо дві перешкоди: по-перше, відсутність єдності громадян, оскільки лише близько 30% українців підтримують приєднання до Альянсу... плюс відсутність єдності серед європейських країн щодо вступу України у НАТО", - сказала Юлія Тимошенко.

За словами прем'єра, необхідно провести роботу для того, щоб переконати власних громадян у необхідності вступу у НАТО, а також проводити діалог з Німеччиною і Францією з даного питання.

Як повідомлялося, вчора, 5 березня, міністр закордонних справ Володимир Огризко, якого відправив парламент у відставку, звинуватив прем'єр-міністра України в перешкоджанні інтеграції України в НАТО.

"Просто сльози розчулення навертаються на очі. БЮТ раптом заговорив про любов до НАТО? Щось велике в лісі народилося?! А чому ж прем'єр та її відданий заступник весь минулий рік постійно дискредитували Україну, уряд і самих себе, повторюючи в один голос на всіх своїх міжнародних зустрічах, що Україна не хоче в НАТО, а підпис прем'єра під відомим листом - це якесь прикре непорозуміння", - заявив Огризко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь