Переключиться на мобильную версию

У МВС Хорошковському погрожують судом

МВС спростовує обвинувачення першого заступника голови Служби безпеки України Валерія Хорошковського в шпигунстві за співробітниками СБУ.
У МВС Хорошковському погрожують судом
У МВС Хорошковському погрожують судом
sostav.ru

Раніше, 6 березня перший заступник голови Служби безпеки України Валерій Хорошковський в ефірі одного із центральних телеканалів заявив, зокрема, що працівники органів внутрішніх справ ведуть зовнішнє спостереження за співробітниками СБУ.  

У свою чергу, перший заступник Міністра внутрішніх справ України Михайло Клюєв заявив, що зазначене твердження не відповідає дійсності - працівники міліції не ведуть зовнішнє спостереження за співробітниками СБУ.  

"Вважаємо, що подібні заяви безпідставно збурюють громадську думку і суперечать духу партнерства між правоохоронними органами", - заявив він.   

"У випадку появи подібних обвинувачень, які вводять в оману громадськість щодо справжніх дій працівників міліції, МВС буде звертатися в суд з метою притягання посадових осіб, причетних до поширення помилкової інформації, до відповідальності відповідно до чинного законодавства," - повідомив представник МВС.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь