Переключиться на мобильную версию

Хорошковський: Альфа може прийти в Кабмін

У випадку, якщо СБУ не отримає матеріали з розмитнення газу РосУкрЕнерго і переведення його з транзитного в інший статус, спецпідрозділ Альфа може з'явитися в уряді.
Валерій Хорошковський
Валерій Хорошковський
image.tsn.ua

Про це заявив заступник голови СБУ Валерій Хорошковський в інтерв'ю каналу Інтер у неділю ввечері.

Також Хорошковський повідомив, що частина документів з газу знаходиться у віце-прем'єра Олександра Турчинова.

"СБУ отримала низку документів у Нафтогазі, але немає головних, які б дали відповідь як перейшло право власності і які легальні документи є для цього. І друге, чому газ з режиму транзиту перейшов у режим імпорту," - заявив Хорошковський.

"Поки ми не отримаємо відповідь на це запитання, ми будемо цікавитися, де ці документи. У випадку їх відсутності явним буде кримінальний злочин", - заявив заступник голови СБУ.

На запитання, хто може приховувати ці документи, Хорошковський сказав, що СБУ має офіційну відповідь, що низка документів перебуває в Олександра Турчинова.

"Ми направили туди запит, стосовно того, що нам необхідно отримати ці документи. На сьогоднішній день, на жаль, нам їх не дали, і позитивної відповіді ми не отримали. Я хочу сказати, що якщо ми не отримаємо цю відповідь, то нехай потім нікого не дивує, що Альфа з'явиться і в Кабінеті міністрів ", - підкреслив заступник голови СБУ.

Хорошковський також нагадав, що СБУ у цій справі не лише намагається встановити законного власника. Він також підкреслив, що до того, як слідчий прийшов до Нафтогаз з "Альфою", він місяць вимагав документи в НАК.

"Держава - це ще й репресивна машина. Нам потрібно було домагатися руху кримінальної справи, нам потрібно було, щоб необхідні документи, які від них вимагали у відповідності із законом, нам були дані. На жаль, ми отримували постійну відмову.

І в даному випадку роль бійців Альфи зводилася лише до одного: вони повинні були забезпечувати роботу слідчого, і якщо б не неадекватна поведінка народних депутатів, то ніякої проблеми б не було ", - заявив Хорошковський.

"Мова йде не про газ ... мова йде про корупцію у вищих ешелонах влади. Всі розуміють прекрасно, тим більше Юлія Володимирівна мене добре знає, що мене зламати неможливо. Вона мене рік намагалася зламати, в результаті звільнила", - сказав він.

"Вона розуміє прекрасно, що я піду до кінця і обов'язково ця справа закінчиться тим, що я передам матеріали справи до суду. Це, мабуть, і є причиною нервової реакції", - припустив Хорошковський.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь