Переключиться на мобильную версию

Мороз вимагав на Хрещатику відставки Тимошенко

Сьогодні, 9 березня, в центрі Києва провели мітинг українські соціалісти. Учасники мітингу прийняли резолюцію, в якій висунули вимогу відправити у відставку Кабмін Юлії Тимошенко.
Ми вимагаємо повного оновлення влади
Ми вимагаємо повного оновлення влади
segodnya.ua

Перед учасниками мітингу, в якому взяли участь близько 400 осіб, виступили, зокрема, лідер СПУ Олександр Мороз і колишня голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко.

Мітинг розпочався вранці, і завершився близько 13:00, пройшов під гаслом Геть уряд непрофесіоналів та невдах!.

Мітинг з вимогою відставки уряду на чолі з Тимошенко пройшов сьогодні також на Радянській площі в Сімферополі. За даними організаторів, в ньому взяли взяли участь 1,5 тис. осіб, за даними міліції - 800-1000 осіб.

Мітингуючі вийшли на акцію з транспарантами Вимагаємо відставки уряду!, Бій корупції!, Ні росту цін на газ та електрику!.

Повідомляється, що активісти тримали численні прапори СПУ, а також прапори Криму і України. Соціалісти скандували: У відставку уряд! та Геть!.

"Ми вимагаємо повного оновлення влади, відставки бездіяльного уряду, проведення дострокових виборів", сказано в резолюції мітингу в Сімферополі.

Крім цього, соціалісти вимагали припинення маніпуляцій з національною валютою, вироблення ефективних антикризових програм на загальнодержавному та місцевому рівні, збереження робочих місць, захисту малого і середнього бізнесу, запобігання росту безробіття.

Нагадаємо, що СПУ сподівається на проведення позачергових виборів Верховної Ради в квітні-травні. А лідер СПУ Олександр Мороз упевнений, що під час економічної кризи в Україні будуть затребувані ліві партії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь