Переключиться на мобильную версию

В Киеве закончился факельный марш в честь Степана Бандеры

Колонна митингующих дошла до Майдана, где на сцене выступили политики и активисты.

Факельное шествие в честь 109-й годовщины со дня рождения лидера ОУН Степана Бандеры в Киеве завершилось вечем на площади Независимости. Об этом сообщает Интерфакс-Украина.

Как отмечается, участники шествия прошли с факелами, флагами ВО Свобода, Правого сектора, Национального корпуса от парка им.Т.Шевченко до Майдана, где на импровизированной сцене выступили политики, активисты и историки.

Всего вече продлилось около получаса, участники потушили факелы и разошлись. Движение автотранспорта по центральным улицам столицы практически восстановлено.

Напомним, во Львове марш в честь дня рождения Бандеры собрал 400 человек.

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (37)
Отсортировать по дате Вниз
дикий_Ким    17.09.2018, 21:41
Оценка:  +1
дикий_Ким
krolikoff_net    02.01.2018, 10:35
Оценка:  -7
krolikoff_net
УПА щемила красных и коричневых фошиздов . Бандера УПА не командовал, он теоретик пути к Независимости .
ugo-vostok61    02.01.2018, 10:54
Оценка:  +4
ugo-vostok61
Так организатор или заказчик преступления на суде получает большее наказание, чем рядовые исполнители.
krolikoff_net    02.01.2018, 10:32
Оценка:  -7
krolikoff_net
Сколько рассейских троллей отметилось в статье - абалдеть !
ugo-vostok61    02.01.2018, 10:56
Оценка:  +7
ugo-vostok61
А если бы знал точно сколько украинских "троллей", то обалдел бы ещё больше. А так привыкай, дальше вааще сплошной балдёж предстоит.
степовик    02.01.2018, 02:50
Оценка:  -7
степовик
Господи, помилуй нас грішних!
ugo-vostok61    02.01.2018, 09:02
Оценка:  +8
ugo-vostok61
А на фига вы ему сдались? Он людям добро проповедует, а эти утырки шо?
Лобо    02.01.2018, 00:59
Оценка:  +7
Лобо
і як очки у юних героїв з факелками світяться! Прямо як на хроніках з Германії 34 року. І ворога найшли для наслідників бандери - росіян. Яких кілька мільйонів живе в україні, які люблять україну.проте розмовляють російською мовою. в жодній цивілізованій країні немає проблем з мовами.
степовик    02.01.2018, 01:44
Оценка:  -9
степовик
Нічого. Перфоманс з факелами - то таке. З Божою поміччю ці малі козаченята рано чи пізно зрозуміють, що вони нащадки воїнів Христових обох берегів Дніпра, людей вільної України і святої Русі під самими різними гаслами і прапорами... Козацькому роду нема переводу, Військо Боже - Військо Вічне!
степовик    02.01.2018, 01:45
Оценка:  -8
степовик
І от коли ці малі підростуть - тоді у іродіві і душогубів, які намагались їм голову заморочити - земля горітиме під ногами... Не вічно нелюдам козацьку землю топтати і над козацькими нащадками збиткуватися... Фрипулья!
степовик    02.01.2018, 01:48
Оценка:  -8
степовик
Красний Козаче, Хитромудрий Художнику і Київський Чудотворче, Бог-Христос, молитвами Твоєї Матері, блаженного Феодосія і всіх святих, всіх наших дідів і прадідів, замучених, убитих, обпльованних, знеславлених і забутих за добре слово і праве діло - помилуй нас грішних! Фрипулья! Фрипулья! Фрипулья!
Лобо    02.01.2018, 00:54
Оценка:  +9
Лобо
і страшно коли нав*язують мирному українському народу героїв які "заради високої ідеї" спокійно тисячами вбивали жінок та дітей, та стріляли в спини українцям які боролись з фашизмом. Кажете що це неправда? Як нацистам шкода що крім України в Германії та польші залишились архіви де правда про банде
степовик    02.01.2018, 01:51
Оценка:  -10
степовик
Дядьку, а скільки красних козаків 1920х закатували комісари і кагабешники у 1930х, що натворили на Київщині заслані Москвою червоні партизани у 1940х? Як ви це народу поясните? Нє, назад повороту не буде ... А за іродів не хвилюйтесь - з ними розбиратись будуть не комісари і кагабешники, а свої ж
степовик    02.01.2018, 01:53
Оценка:  -12
степовик
Просто повірте, що є Бог на світі... І що у Бога є Його Вічне Військо, Грізна Божа Орда - яка не дасть спуску іродам і душогубам - ні своїм ні чужим... А хто не вірить - хай розбирається в історії людства і нашого згорьованого козацько-християнського народу, грішних козаків вільної України
Asmo    02.01.2018, 11:48
Оценка:  -2
Asmo
Троль вы очень сильно палитесь, все архивы Второй мировой Украина давно открыла, в отличии от России, и на западной Украине массово висят в домах портреты Степана Андреевича вопреки советской и российской пропаганде, ибо стрелять своих в спину это истинно рюськое развлечение!!!
Лобо    02.01.2018, 00:51
Оценка:  +11
Лобо
Погано коли у школі перестали вчити на уроках історії. Не розповідають про те до чого доводить радикальний националізм типу "Ми понад усе", "...... для ......" , "ми арійці" і таке інше. Нюрберг може і повторно бути проведений над тими хто розпалює міжрасову або міжнаціональну ненависть.
степовик    02.01.2018, 01:59
Оценка:  -9
степовик
Забагато слів дядьку. Сучасна молодь вас не буде слухати. До неї треба шукати нові підходи. І короткі слова, які однак зачеплять за живе. І власний життєвий досвід теж ніхто не відміняв. Ви не можете прожити за інших їхнє життя. За гасла і прапори не хвилюйтесь - вони ще не раз поміняються
толерантный    02.01.2018, 07:33
Оценка:  +8
толерантный
степовик, уймись тЫ, юродивый. Действовать, уничтожать фашистскую нечисть нужно сейчас, а не когда молодежь прозреет.
krolikoff_net    02.01.2018, 10:38
Оценка:  -7
krolikoff_net
толерантный - начинайте на своей россии . Там у вас нечисти полно на всех уровнях - от кремля , до последнего алканавта, млеющего возле телевизора от бомбардиолвлк мирных жителей в чужих странах. Как там у вас диктор говорит - сегодня над Сирией прекрасная погода, самое время бомбить школы и детсады
страхшоссе    02.01.2018, 00:12
Оценка:  +10
страхшоссе
ага , факальный марш закончился
sti123    01.01.2018, 23:21
Оценка:  +18
sti123
средневековье какое-то...
степовик    02.01.2018, 02:01
Оценка:  -10
степовик
не бачили ви срєднєвєковья...
krolikoff_net    02.01.2018, 10:39
Оценка:  -7
krolikoff_net
sti123 - средневековье - это когда не сменяемый царек рулит страной 20 лет и никому он не подконтрольный, никто с него за его деяния не спросит ответа .
TarasChuprynka    01.01.2018, 22:17
Оценка:  -21
TarasChuprynka
Російська агресія прискорила зростання національної свідомості українців!
степовик    01.01.2018, 23:35
Оценка:  -20
степовик
Блаженний Феодосій передрікав Майдан, соціальний вибух і зростання національної свідомості в Україні ще в 1970х рр., тільки його не слухали. Господи, помилуй! Фрипулья!
степовик    01.01.2018, 22:06
Оценка:  -26
степовик
Слава вільній Україні і святій Русі! Фрипулья! Фрипулья! Фрипулья!