Переключиться на мобильную версию

Опитування: Українці відмовляються від кондитерських виробів, алкоголю та м'яса

За останні два місяці 36% українців почали купувати дешеві продукти, ще 20% стали купувати меншу кількість, але тих же самих продуктів, а 10% населення взагалі припинили купувати деякі продукти.
За останні два місяці 36% українців почали купувати дешевші продукти
За останні два місяці 36% українців почали купувати дешевші продукти
reuters

Про це свідчать дані дослідження компанії Touchpoll Ukraine, що проводилося в лютому цього року.

Серед продуктів, що потрапили в список повністю виключених українцями з раціону, виявилися кондитерські вироби, міцні алкогольні напої (горілка, коньяк і інше) і м'ясо, їх більше не купують 40%, 39% і 33% відповідно з тих, хто скоротив список покупок.

Ще 25% співгромадян перестали купувати пиво та слабоалкогольні напої, 24% - сири, 23% - свіжі фрукти, 23% - рибу і 21% - свіжі овочі.

Також у Touchpoll Ukraine повідомляють, що з тих, хто скоротив кількість товарів, 61% тепер заощаджує на м'ясі, 43% - на кондитерських виробах і 40% - на рибі.

Ще 30% -20% таких респондентів стали менше купувати сири, свіжі фрукти, міцні алкогольні напої, пиво та слабоалкогольні напої.

На думку Олександра Лавренова, директора проектів дослідницької компанії Touchpoll Ukraine, значне скорочення споживання ряду продуктів має стати сигналом для компаній, що працюють на цих ринках.

"Компаніям-виробникам і продавцям товарів щоденного попиту необхідно належним чином реагувати на зміни споживчих переваг і падіння попиту, приміром, відкоригувати цінову і асортиментну політику", - говорить Лавреньов.

Як повідомлялося, кожному третьому українцеві сьогодні не вистачає коштів на їжу.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь