Переключиться на мобильную версию

Суд виніс рішення про арешт Зварича

Печерський районний суд Києва обрав стосовно колишнього голови Львівського адміністративного апеляційного суду Ігоря Зварича як міру запобіжного заходу взяття під варту.
Печерський суд Києва взяв Зварича під варту
Печерський суд Києва взяв Зварича під варту
gdb.rferl.org

Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України.

Таким чином суд задовольнив подання Генпрокуратури, яка просила взяти під варту Ігоря Зварича в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно нього.

У прес-службі наголосили, що подальше слідство стосовно цього судді буде продовжувати Головне управління Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ.

Відповідно до законодавства, Зварич перебуватиме під вартою 2 місяці, тобто термін, відведений законом для завершення розслідування справи.

Нагадаємо, 9 березня цього року у Львові близько 21:00 на горищі одного з житлових будинків співробітники Служби безпеки України затримали Зварича. Це був будинок, де мешкала його теща.

Сьогодні, 10 березня, Ігоря Зварича було доставлено до Києва, він утримується в одному з ізоляторів тимчасового утримання.

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти судді Зварича 3 грудня 2008 року.

Після обшуку Зварич ліг до лікарні і перебував там кілька днів, після чого залишив лікувальний заклад і зник у невідомому напрямку.

12 грудня Зварича звільнили з посади голови суду, а 15 грудня його оголосили у розшук.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь