Переключиться на мобильную версию

Створенням комунального таксі у Києві займатиметься Червоненко

Київський мер Леонід Черновецький розпорядився створити робочу групу для реалізації програми Муніципальне таксі у Києві. Групу очолив перший заступник голови КМДА Євген Червоненко.
У Києві створять муніципальне таксі
У Києві створять муніципальне таксі
student43.ru

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації з посиланням на керівника робочої групи Євгена Червоненка.

"У рамках підготовки Києва до проведення Євро-2012 дуже важливо забезпечити гостей нашого міста сучасними транспортними послугами, зокрема послугами таксі. Робочою групою вже розроблений план реалізації програми. До роботи із самого початку залучаються представники профспілкових організацій таксистів і оператори ринку", - сказав Червоненко.

Він зазначив, що найближчим часом планується закінчити розробку і затвердження правил надання послуг службами таксі. Також за його словами, проектом передбачено введення єдиного відпрацьованого Адміністрацією і узгодженого з Департаментом ДАІ МВС України зразка номерного знаку для муніципальних київських таксистів. Такі номери надаватимуться перевізникові згідно із заздалегідь укладеною угодою і після здачі кандидатом прозорих іспитів.

При цьому Євген Червоненко зазначив, що в подальших заходах реалізації проекту Муніципальне таксі запланована розробка єдиного кольорового оформлення автомобіля, впровадження сервісу "бюро знахідок" і врахування побажань і зауважень пасажирів до роботи муніципального таксі, для чого буде створено спеціальний телефон довіри.

Як повідомлялося, в лютому Київська міська державна адміністрація вирішила створити комунальну службу таксі у рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь