Переключиться на мобильную версию

В Україну прибули представники Міжнародного військового штабу НАТО

В Україну прибула делегація НАТО на чолі із заступником начальника Управління регіональної безпеки та співпраці Міжнародного військового штабу НАТО бригадним генералом Павлом Адамом.
В Україні з візитом перебуває делегація НАТО
В Україні з візитом перебуває делегація НАТО
Wikimedia

Як повідомили в Міноборони України, сьогодні, 11 березня, у рамках візиту відбудеться зустріч бригадного генерала Павла Адама із заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адміралом Ігорем Князем та проведення штабних переговорів між делегаціями Альянсу та Збройних Сил України.

Під час штабних переговорів планується обговорити питання оновлення Концепції військового співробітництва Україна-НАТО, стан підготовки військових аспектів Річної національної програми Україна-НАТО, стан і перспективи опрацювання проекту Робочого плану Військового комітету Україна-НАТО на 2010-2011 роки.

Крім того, делегації Альянсу та Збройних Сил України обговорять питання участі підрозділів ЗС України в операціях з підтримання миру під проводом НАТО, стан і перспективи залучення підрозділів ЗС України до Сил реагування Альянсу, участь підрозділів Збройних Сил України у заходах Концепції оперативних можливостей та багатонаціональних навчаннях.

До складу делегації Збройних Сил України, яка братиме участь у штабних переговорах з делегацією НАТО, включені начальник Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС України віце-адмірал Ігор Кабаненко і начальник Управління євроатлантичної інтеграції Генерального штабу ЗС України генерал-майор Борис Кременецький, представники Головного управління оборонного планування та Головного фінансово-економічного управління Генерального штабу ЗС України, Командування Сухопутних військ ЗС України та Департаменту фінансів Міністерства оборони України.

Як повідомлялося, 6 березня прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що Україна хоче приєднатися до НАТО, однак для цього необхідно переконати українців, Францію і Німеччину.

5 березня, міністр закордонних справ Володимир Огризко, якого відправив парламенту відставку, звинуватив прем'єр-міністра України в перешкоджанні інтеграції України в НАТО.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь