Переключиться на мобильную версию

Хорошковський коректно вивертав кишені

Вибірковий огляд речей першого заступника голови Служби безпеки України Валерія Хорошковського на Бориспільській митниці був проведений у рамках оперативних дій за сигналом від народного депутата.
Хорошковський коректно вивертав кишені
Хорошковський коректно вивертав кишені
newsru.ua.

Про це повідомили у прес-службі Державної митної служби України.

Згідно з інформацією прес-служби, до Бориспільської митниці надійшло звернення народного депутата України з інформацією про те, що громадянин України Хорошковський, повертаючись в Україну, може мати при собі предмети, заборонені до переміщення через митний кордон України.

На основі цієї інформації та у відповідності з Митним Кодексом України, співробітниками Служби по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил Бориспільської митниці було прийнято рішення провести вибірковий контроль особистих речей Хорошковського.

Предмети, заборонені до ввезення на митну територію України, в багажі першого заступника голови СБУ не виявлені, зазначили у Держмитслужбі.

Водночас, у прес-службі Держмитслужби зазначили, що особистий обшук Хорошковського не проводився - відбувся лише вибірковий огляд його багажу.

За словами співробітника прес-служби, Хорошковському запропонували самому показати, що у нього в кишенях, і він це зробив.
Хорошковський добре розбирається у митному законодавстві та вів себе дуже коректно, підкреслили у Держмитслужбі.

У прес-службі Держмитслужби відмовилися назвати прізвище народного депутата, котрий "подав сигнал".

Як повідомлялося, митники 10 березня провели огляд особистих речей першого заступника голови СБУ Хорошковського в аеропорту Бориспіль.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь