Переключиться на мобильную версию

Ківалов повідомив, куди помістили Зварича

На час утримання під арештом, колишнього голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича помістили в Київський слідчий ізолятор Державного департаменту виконання покарань.
Ківалов розповів про місцеперебування Зварича
Ківалов розповів про місцеперебування Зварича
5 канал

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань правосуддя Сергій Ківалов.

Він знову підкреслив очевидність того, що Ігор Зварич "може володіти цінною інформацією про корупцію у вищих ешелонах керівництва судів загальної юрисдикції", і що з урахуванням цього, "за умови прийняття необхідних охоронних заходів, про необхідність яких ми вже говорили, під арештом Зварич буде в більшій безпеці, ніж на волі".

У своєму повідомленні Ківалов також нагадав, що раніше парламентський комітет з питань правосуддя і Верховна Рада дали згоду на затримання і арешт Зварича. Водночас, він зазначив, що "хоча у підозрюваного є право оскаржити судове рішення у вищому, Апеляційному суді міста Києва, навряд чи це відповідає його інтересам".

Нагадаємо, що Зварича затримали 9 березня у Львові близько 21:00 на горищі одного із житлових будинків. Вранці наступного дня Зварича доставили в один з ізоляторів тимчасового утримання в Києві, а ввечері Печерський районний суд ухвалив взяти його під варту.

Ківалов 10 березня заявив, що Зварич володіє цінною інформацією про факти корупції в судах загальної юрисдикції і "його можуть прибрати".

Сьогодні, 11 березня, ЗМІ розповіли про подробиці затримання Зварича. За однією із неофіційних версій, екс-суддю піймали за допомогою сайту Одноклaссники.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь