Переключиться на мобильную версию

Ющенко привітав предстоятеля УАПЦ з 60-річчям

Президент України Віктор Ющенко зустрівся із предстоятелем Української автокефальної православної церкви, митрополитом Київським і всієї України Мефодієм.
Ющенко привітав Мефодія
Ющенко привітав Мефодія
neonomad.kz

Віктор Ющенко та митрополит Мефодій обговорили актуальні питання розвитку відносин між державою і церквою в Україні.

Президент привітав церковного діяча з 60-річним ювілеєм, який той відзначає сьогодні, 11 березня. "Хочу подякувати Вам за ту позицію, яку ви займаєте в церковному житті України", - сказав Ющенко.

Під час зустрічі Віктор Ющенко вручив митрополиту Мефодію орден За заслуги I ступеня. Згідно із Указом Президента високу нагороду настоятель УАПЦ отримав "за багаторічну плідну церковну діяльність, утвердження ідеалів духовності, милосердя і злагоди в суспільстві".

Як повідомлялося, у жовтні глава Української православної церкви Київського патріархату Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет, відповідаючи на запитання читачів сайту Корреспондент.net, сказав, що УАПЦ розпалася на кілька фракцій, які перебувають одна з одною у складних взаєминах. "Тому зараз процес переговорів (про створення єдиної помісної Православної Церкви) призупинено, але ми готові його відновити, якщо в УАПЦ будуть готові", - зазначив Патріарх.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь