Переключиться на мобильную версию

Посол України в РФ може очолити українське МЗС

Президент Віктор Ющенко може внести кандидатуру посла України в Росії Костянтина Грищенка на посаду міністра закордонних справ.
Посол України в РФ може очолити українське МЗС
Посол України в РФ може очолити українське МЗС
image.newsru.ua

Про це повідомив 5 канал з посиланням на свої джерела пише Українська правда. 

Водночас журналісти попросили прокоментувати цю інформацію голову фракції НУ-НС у парламенті Миколу Мартиненка, який зазначив, що не хотів би зараз коментувати ні Грищенка, ні іншу кандидатуру, тому що у нас є кандидатура, яку ми запропонували (коаліція запропонувала кандидатуру Бориса Тарасюка). 

Також він зазначив, що Ванникова від імені Президента коментувала, що кандидатура на посаду міністра закордонних справ повинна бути прихильником євроатлантичної інтеграції, повідомляє Українська правда. 

Мартиненко нагадав, що за прем'єрства Януковича Грищенко його підтримував в плані відстрочення приєднання України до ПДЧ в НАТО. 

Крім того, Мартиненко переконаний, що за кандидатуру Бориса Тарасюка на посаду міністра закордонних справ проголосують не менше як 226 народних депутатів. 

"Я переконаний, що ця кандидатура отримає 226 голосів при голосуванні", - сказав він. 

Мартиненко додав, що питання узгодження згаданої кандидатури під час ради коаліції зайняло 5-10 хвилин, що свідчить про його компетентність та відповідність пропонованій посади. 

Раніше повідомлялося, що Президент Віктор Ющенко має намір оголосити кандидатуру на посаду міністра закордонних справ 17 березня, заявила прес-секретар Президента Ірина Ванникова. 

6 березня в ефірі Свободи на Інтері Ющенко заявив, що вже визначився, кого він буде пропонувати парламенту на посаду міністра закордонних справ.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь