Переключиться на мобильную версию

Підполковник СБУ, що збував наркотики, виявився хронічним наркоманом

Судмедекспертиза встановила, що заступник начальника Головного управління СБУ по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю, підполковник Андрій Щебрюк є хронічним наркоманом. Він вживав наркотики протягом п'яти років.
Судмедекспертиза встановила, що Щебрюк протягом п'яти років вживав наркотики
Судмедекспертиза встановила, що Щебрюк протягом п'яти років вживав наркотики
magnolia-tv.com
Про це повідомив народний депутат, члени групи Народна самооборона Геннадій Москаль. Він також повідомив, що Апеляційний суд залишив у силі рішення місцевого суду про утримання Щербюка під вартою.

Геннадій Москаль висловив стурбованість тим, що керівні посади в СБУ займають наркомани.

Як повідомлялося, 2 березня Обухівський районний суд Київської області постановив заарештувати представника центрального апарату Служби безпеки України - заступника начальника Головного управління К (боротьба з корупцією та організованою злочинністю) підполковника Андрія Щебрюка, обвинуваченого у причетності до збуту наркотиків.

26 лютого співробітники Служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України спільно з працівниками прокуратури Київської області затримали при спробі збуту наркотичної сировини заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь