Переключиться на мобильную версию

СБУ пропонує ФСБ розсекретити всі архіви каральних органів СРСР

Служба безпеки України пропонує Федеральній службі безпеки Російської Федерації укласти угоду про розсекречення всіх архівів каральних органів СРСР.
СБУ виступає за безумовне видворення сепаратистів з території України
СБУ виступає за безумовне видворення сепаратистів з території України
lenta.ru

Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко сьогодні на прес-конференції в Києві.

У зв'язку з цим він заявив, що СБУ виступила з ініціативою до ФСБ Росії про укладання угоди про співпрацю у розсекреченні архівів каральних органів колишнього Радянського Союзу.

"Ми пропонуємо нашим російським партнерам нарешті укласти угоду і зняти будь-які застереження і питання для всіх: для журналістів, науковців та неурядових організацій", - сказав Наливайченко.

Також глава СБУ виступає за безумовне видворення сепаратистів з території України законним способом.

Говорячи про захист державності та територіальної цілісності України, Наливайченко підкреслив, що це є головним пріоритетом в діяльності СБУ.

"Нам важливо ті кримінальні справи, за якими вже пред'явлено звинувачення конкретним громадянам про зазіхання на територіальну цілісність України, довести до правового рішення українських судів", - сказав Наливайченко, і додав, що СБУ непохитна в цій позиції.

Голова спецслужби зазначив, що сепаратистські організації потрібно прибрати з території України правовим способом. "А тих громадян, котрі інспірували сепаратизм або зазіхають на нашу територіальну цілісність, притягнути до відповідальності", - зазначив Наливайченко.

Голова СБУ зауважив, що спецслужба більше не хоче за ними стежити, але також не хоче бачити їх на території України.

Як повідомлялося, Служба безпеки України відкликала усіх своїх співробітників, які займали посади прикриття у вищих навчальних закладах України.

У Росії готується до видання збірник документів про боротьбу НКВС з бійцями ОУН-УПА.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь