Переключиться на мобильную версию

Генпрокуратура допитала Наливайченка

Учора слідчий Генеральної прокуратури допитав голову Служби безпеки України Валентина Наливайченка в рамках розслідування кримінальної справи про можливі незаконні дії СБУ.
Наливайченко зазначив, що всі перед законом рівні
Наливайченко зазначив, що всі перед законом рівні
riak.odessa.ua

Про це сам Наливайченко повідомив сьогодні на прес-конференції в Києві.

Наливайченко сказав, що Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо можливих незаконних дій СБУ. "Я перед законом рівний. Якщо до мене прокурор має питання - я даю йому свідчення", - сказав Наливайченко і додав, що допит відбувся вчора у службовому кабінеті голови СБУ.

Водночас, Наливайченко зазначив, що всі перед законом рівні, і Генпрокуратура має право допитувати всіх у рамках цієї справи, хто "навіть є вищим за ранжиром".

Він заявив, що це було всього лише опитування, але якщо буде бажання Генпрокуратури викликати його на допит стосовно цього, він готовий це зробити.

При цьому Наливайченко повідомив, що сьогодні слідчий Генпрокуратури також працював у кабінеті одного із заступників голови СБУ.

Він уточнив що ці дії стосуються прослуховування телефонних розмов заступника генерального прокурора Рената Кузьміна.

Як повідомлялося, депутат Верховної Ради, заступник голови фракції Блоку Юлії Тимошенко Андрій Портнов заявив, що СБУ незаконно отримала санкції на прослуховування його телефонних розмов, а також заступника генпрокурора Рената Кузьміна.

СБУ заперечує прослуховування телефонних розмов Портнова.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь