Переключиться на мобильную версию

Погода на п'ятницю, 13 березня

Завтра буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, На заході України мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, на півдні України вночі без опадів, вранці і вдень опади, місцями сильні.
Погода на п'ятницю, 13 березня
swrailway.gov.ua

Про це  повідомив Гідрометеорологічний центр.

13 березня в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/сек, температура повітря вночі 0...+2 градуси, вдень +6...+8 градусів.

На заході України хмарно з проясненнями, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, вітер північно-західний, 5-10 м/сек. Температура вночі +2...-3 градуси, вдень +1...+6 градусів.

У Карпатах мокрий сніг, температура вночі -1...-6 градусів, вдень +2...-3 градуси.

У Моршині мокрий сніг, температура вночі -1...-3 градуси, вдень +1...+3 градуси.

У Трускавці мокрий сніг, температура вночі -2...-4 градуси, вдень +2...+4 градуси.

У Сваляві мокрий сніг, температура вночі 0...-2 градуси, вдень +4...+6 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/сек. Температура вночі -2...+3 градуси, вдень +4...+9 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/сек. Температура вночі -2...+3 градуси, вдень +4...+9 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/сек, вранці і вдень місцями пориви 15-20 м/сек. Температура вночі -2...+3 градуси, вдень +4...+9 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці і вдень опади, місцями сильні, вітер північно-східний, 5-10 м/сек, вранці і вдень місцями пориви 15-20 м/сек. Температура вночі -1...+4 градуси, вдень +5...+10 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці і вдень опади, місцями сильні, вітер північно-східний, 5-10 м/сек, вранці і вдень місцями пориви 15-20 м/сек. Температура вночі +1...+6 градусів, вдень +7...+12 градусів.

У Ялті вночі без опадів, вранці і вдень дощ, місцями сильний, температура вночі +4...+6 градусів, вдень +8...+10 градусів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь