Переключиться на мобильную версию

Мартиненко відповів Ющенку: Досить вважати, що все в світі відбувається з вашої волі

Микола Мартиненко заявив, що не має наміру виходити зі складу партії Народний Союз Наша Україна та складати свій депутатський мандат.
Мартиненко відповів Ющенку
Мартиненко відповів Ющенку
umoloda.kiev.ua
"Ви даремно робите свої заклики про вихід (з партії Наша Україна) та складання (депутатського мандату). З таким же успіхом колишній член КПРС Ющенко міг би вимагати вийти з Компартії від її лідера Петра Симоненка через те, що він вимагає імпічменту Президента ", - заявив Мартиненко.

Він наголосив, що став депутатом Ради не завдяки главі держави.

"Досить вважати, що все навколо у світі відбувається винятково з вашої волі. Я не завдяки вам прийшов у парламент. Це Віктор Ющенко став Президентом завдяки тим, хто проводив його кампанію і організовував Майдан, завдяки тим мільйонам людей, які повірили і підтримали його, а потім розчарувалися в Ющенку ", - сказав депутат.

Мартиненко зазначає, що Президенту не варто давати доручення співробітникам свого Секретаріату робити заяви про політичну ситуацію всередині партії.

Він у черговий раз закликав Ющенка покинути ряди НСНУ і заявив, що партія сьогодні існує не завдяки Ющенку, а всупереч йому.

Як повідомлялося, заступник глави Секретаріату Президента Андрій Кислинський закликав лідера фракції НУ-НС, голову Київського міського осередку партії Наша Україна Миколу Мартиненка вийти з партії та скласти свій депутатський мандат.

11 березня, лідер фракції НУ-НС у Верховній Раді і голова київської організації партії Наша Україна Микола Мартиненко заявив, що майбутня партія Наша Україна - це партія без Президента Віктора Ющенка.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь