Переключиться на мобильную версию

Син Шухевича вимагає від Тимошенко відповісти на десять питань

Жителі Львова знайшли в поштових скриньках листівки від імені сина командувача УПА Юрія Шухевича, які складені у формі запитань до прем'єра Юлії Тимошенко.
Шухевич пригадав Тимошенко "мазурика"
Шухевич пригадав Тимошенко "мазурика"
www.zn.ua

Преамбулою до листівки є застереження Юрія Шухевича з приводу того, що українську державність намагаються знищити руками тих, хто керує країною.

"Чому Ви вважаєте себе людиною російської культури, про що заявляли в 2005 році?", "Чому Ваша дочка не розмовляє українською мовою?", "Чому ви не сприяєте визнанню УПА на державному рівні?", "Чому Ваша політична сила критикує кроки президента щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору і чому жоден Ваш виступ за кордоном не стосувався цієї теми? " - Звертається Шухевич до Тимошенко в листівках.

"Чому Ви мовчите і смієтеся, коли у Вашій присутності нашого Президента називають" мазуриком "?", "Чому Ви постійно співпрацюєте з агентами російського впливу в Україні?", "Чому Ваша фракція голосувала за введення другої державної мови в державну службу?" - Продовжує Шухевич.

"Я не вірю, що дочекаюся від Юлії Тимошенко відповіді хоча б на один з цих питань", - тут же визнає він.

Нагадаємо, що раніше Президент України Віктор Ющенко присвоїв Юрію Шухевичу звання Героя України.

5 березня в селі Белогорща поблизу Львова відбулося урочисте відкриття пам'ятника генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу.

Представники Тернопільської та Хмельницької облдержадміністрацій, громадськість двох сусідніх областей вшанували пам'ять Шухевича на його місці спалення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь