Переключиться на мобильную версию

У Києві проходить соціальна акція SOS! Расизм!

У Києві з 1 березня за ініціативи громадської організації SOS! Расизм! і Головного управління у справах національностей і релігій Київської міськдержадміністрації проходить соціальна акція SOS! Расизм!
Арфуш: Я сподіваюся, що ця акція одержить підтримку по всій країні
Арфуш: Я сподіваюся, що ця акція одержить підтримку по всій країні
focus.in.ua

Про це сьогодні повідомила начальник Головного управління у справах національностей і релігій КМДА Ольга Власенко.

“Основна ідея цієї кампанії – в простій і яскравій формі розповісти жителям Києва, а в перспективі і всієї України про проблеми расової і етнічної ненависті, і звернутися до суспільства із закликом бути однаково толерантними до представників різних національностей”, – сказала Власенко.

За її словами, у рамках акції на вулицях Києва розміщується соціальна реклама проти расизму.

"Підтримати акцію і стати обличчям рекламної кампанії погодилися відомі люди, зірки вітчизняного шоу-бізнесу, спорту і журналістики – Ірина Білик, Савік Шустер, Віталій Рева, Влада Литовченко, Андре Тан, Андрій Кравчук, Валід Арфуш, Віола Кім і Інна Цимбалюк", - повідомила представник КМДА.

Власенко підкреслила, що проведення акції не фінансувалося зі столичного бюджету. "Площі під рекламні матеріали були надані безкоштовно", - зазначила вона.

За її словами, акція проводитиметься в три етапи – у березні, у червні і у жовтні.
У свою чергу, ініціатор акції, голова громадської організації SOS! Расизм! Арфуш висловив думку, що до акції має підключитися Міністерство освіти і науки.

"Я сподіваюся, що ця акція одержить підтримку по всій країні. Людина виховується у школах і університетах, тому дуже важливо в учбових закладах звертати увагу на необхідність толерантного ставлення до представників різних рас. Кожна людина може бути расистом, але це не повинно виявлятися в агресивній поведінці до людей з іншим кольором шкіри", - переконаний він.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь