Переключиться на мобильную версию

Партія регіонів підтримує відставку і Ющенка, і Тимошенко

Партія регіонів готова підтримати відставку і Президента України Віктора Ющенка, і прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, повідомила заступник керівника фракції Партії регіонів Ганна Герман.
Партія регіонів готова підтримати відставку і Президента і прем’єр-міністра
Партія регіонів готова підтримати відставку і Президента і прем’єр-міністра
korrespondent.net/ukraine/politics/770076

Вона зауважила: “Ще з приходом помаранчевої влади я казала, що цю владу треба гнати геть”, і додала: “Ми не розділяємо прем’єр-міністра від Президента”.

За її словами, “ця влада однаково винна в тій катастрофі, до якої вона привела Україну”.
Герман наголосила: “Ми з величезним задоволенням підтримаємо відставку цієї влади загалом - і прем’єр-міністра, і Президента”.

За її словами, “така наша позиція, і я не думаю, що вона має перспективу змінитися”.
Партії регіонів “все одно, хто з них перший піде”, “але краще, якби вони пішли разом”, - додала Герман.

Відповідаючи на запитання, наскільки реальною є можливість проведення процедури імпічменту Президента до президентських виборів, Герман зауважила: “Все буде залежати від того, наскільки українські політики здатні працювати швидко і ефективно”.

“Тут складно робити якісь прогнози, але що стосується нашої позиції, то ми готові підтримати відставку влади в цілому - і Президента України, і прем’єр-міністра України, бо ми не розділяємо цю владу на якісь окремі гілки”, - сказала Герман.

Також вона назвала передумови для можливої коаліції між БЮТ та Партією регіонів.

Герман зазначила, що “якби у БЮТ перемогли прагматичні і здорові сили і якби йшлося про можливість реалізації підготовленої фахівцями Партії регіонів програми виходу з кризи, то ми б з великою вдячністю прийняли б таку підтримку як від БЮТ, так і від будь-якої іншої парламентської фракції”.

Герман наголосила, що в парламенті немає “тих фракцій, з якими ми могли б співпрацювати задля виходу України з кризи”.  На її думку, у зв’язку з погіршенням ситуації в Україні “все більше депутатів у парламенті будуть схилятися до того, що треба прийняти за основу антикризову програму Партії регіонів, і це дає надію на якийсь можливий конгломерат прагматичних сил у парламенті”. “Ми б дуже радо пішли на такий конгломерат”, - додала вона.

На запитання, чи не стануть кадрові амбіції перешкодою до його створення, Герман відповіла, що “прем’єр-міністром повинна бути людина відповідальна, яка менше говорить і більше робить, а не популісти, які обіцяють золоті гори, а зараз опинилися перед розбитим коритом”.

За її словами, уряд має обиратися “не за політичною доцільністю, а за професійними критеріями”.

Коментуючи заяву народного депутата, лідера УНП Юрія Костенка про можливість розвалу коаліції через вихід з неї членів УНП, Герман зауважила, що “на сьогодні коаліції і так не існує, бо голосування показують, що в ній тільки 213 народних депутатів”.

“Тому якщо Юрій Костенко вийде з неї, то від цього нікому не буде ні тепло, ні холодно”, - додала вона.

За словами Герман, “все одно ця влада не є легітимною, бо коаліції немає”.

Як повідомлялося, фракція Комуністичної партії України підготувала подання, яким ініціює початок процедури імпічменту Президента Віктора Ющенка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь