Переключиться на мобильную версию

Тарасюк звинувачує Балогу у відсутності патріотизму до своєї держави

Депутат від НУ-НС Борис Тарасюк, заявив, що кандидат на посаду міністра закордонних справ повинен відповідати "особливим вимогам".
Тарасюк звинувачує Балогу у відсутності патріотизму до своєї держави
Тарасюк звинувачує Балогу у відсутності патріотизму до своєї держави
podrobnosti.ua

Як пише Українська правда, про це він сказав, коментуючи питання, яким критеріям має відповідати майбутній глава МЗС, повідомляє прес-служба депутата.

Такими вимогами Тарасюк вважає "готовність міністра закордонних справ прислухатися до порад і інструкцій" від Секретаріату Президента".

Також депутат зазначив, що "потрібно ще мати" гнучку спину ", щоб виконувати всі політично мотивовані примхи Секретаріату, як це мало місце з циркулярним листом від МЗС".

У повідомленні прес-служби зазначається, що "з огляду на цю специфіку, Тарасюк сумнівається, що порядна людина погодиться очолити міністерство закордонних справ, коли Секретаріат Президента очолює людина без будь-яких світоглядних цінностей, і без будь-якого патріотизму до своєї держави", пише Українська правда.
Також він підкреслив, що будь-який претендент на посаду міністра повинен бути, перш за все, професіоналом, фахівцем, адже це специфічна сфера державної діяльності, яка потребує профільних знань.

"Це має бути людина з широким світоглядом, і, безумовно, патріот, який би переймався інтересами України, а не інших держав, як це у нас зустрічається з боку представників" п'ятої колони ", - сказав депутат.

"Ця людина повинна вільно володіти кількома іноземними мовами, та легко контактувати зі своїми колегами та партнерами", - зазначив Тарасюк.

На його думку, ця людина має бути досвідченим менеджером, адже мова йде про керівництво не лише МЗС, але й мережею закордонних установ, яка налічує 130 установ.

Як відомо, раніше коаліція запропонувала президенту Віктору Ющенку внести кандидатуру Тарасюка на посаду глави МЗС.

Тарасюк впевнений у відмові Ющенка внести його кандидатуру на посаду міністра закордонних справ і має сумнів, що зможе продуктивно працювати міністром, коли Секретаріат очолює Балога

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь