Переключиться на мобильную версию

Янукович відмовився від "міжсобойщиків" з БЮТ

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович висловився за об'єднання з іншими політсилами, у тому числі з БЮТ, але тільки на основі боротьби із кризою.
Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу Інтер.

"Ми пропонуємо такий шлях зміни всієї системи нинішньої влади: зміни виборчого законодавства, зміни до Конституції і після цього - одночасне проведення президентських і парламентських виборів. І чим швидше - тим краще," - сказав Віктор Янукович.

Відповідаючи на запитання, чи можлива зараз коаліція між ПР і БЮТ, Віктор Янукович сказав: "Партнери в переговорах не повинні ставити власні інтереси вище інтересів держави. Ми розчаровані тим, що справу подолання економічної кризи в Україні фракції з правлячої коаліції відсувають на другий план" - сказав Віктор Янукович.

При цьому він заявив, що ПР готова об'єднуватися, але лише на фундаменті програми боротьби з кризою. "А" міжсобойщиків ", які нам пропонують, не буде", - сказав Віктор Янукович.

Як повідомлялося, 10 березня, народний депутат, заступник голови Партії регіонів Борис Колесніков заявив, що на сьогоднішній день ніяких переговорів не ведеться. Водночас, Партія регіонів ніколи не відмовлялася від конструктивного діалогу з іншими політичними силами.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь