Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Киянам доведеться платити за салюти і феєрверки

КГГА розробила новий порядок проведення салютів та феєрверків на території Києва, повідомляє Коммерсант-Украина.
За організацію професійних феєрверків КМДА буде стягувати плату
За організацію професійних феєрверків КМДА буде стягувати плату
www.fotoexchange.de

Згідно з документом, планується визначити спеціальні майданчики, за межами яких організація салютів і феєрверків буде заборонена як організаціям, так і приватним особам. Зараз обрані 82 такі майданчики. При цьому за організацію професійних феєрверків КМДА буде стягувати плату, розмір якої поки не визначений.

Порядок, який зараз перебуває в стадії громадського обговорення, забороняє проведення піротехнічних заходів за межами відведених майданчиків. При цьому для організації там салютів та феєрверків необхідно одержати дозвіл КМДА.

Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Віталій Пшеничний, майданчики повинні бути розташовані не менш, ніж в 100 м від потенційно небезпечних об'єктів, адміністративних будівель, культових споруд, лікарень, шкіл, дитячих садів і житлових будинків.

Крім того, буде заборонено проведення феєрверків на мостах, транспортних магістралях, на території об'єктів, що мають історико-культурне значення, цвинтарях, а з 1 травня по 1 липня - і на території об'єктів природно-заповідного фонду Києва.

Перелік майданчиків, на яких буде дозволено проводити феєрверки, уточнять після того, як Київзем надасть управлінню з питань надзвичайних ситуацій їх топографічну зйомку.

Потім на розгляд Київради буде винесено новий порядок проведення салютів та феєрверків. Професійні піротехніки вважають, що умови КМДА зроблять послуги піротехніків дорожчими для замовників.

Раніше повідомлялося, що київський міський голова Леонід Черновецький планує за рахунок введення нових комунальних зборів та діяльності комунальних підприємств втягнути в тіньовий бюджет Києва від 30 до 40 млрд гривень.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь