Переключиться на мобильную версию

Третьяков: Мізкування Балоги виглядають смішними

Заступник фракції Нашої України - Народної самооборони Олександр Третьяков заявив, що Віктор Балога має більше часу приділяти "ремонту" свого Секретаріату, а не давати поради конституційному органу влади - парламенту.
Третьяков звинуватив Балогу у втручанні в роботу парламенту
Третьяков звинуватив Балогу у втручанні в роботу парламенту
focus.in.ua

Зокрема, депутат зазначив, що "мізкування глави Секретаріату Президента про позачергові вибори, про його підлеглих - про майбутнє партії Наша Україна виглядають смішними і провокаційними, оскільки ні до виборів, ні до партії співробітники Секретаріату не мають ні найменшого відношення".

"Замість того, щоб огульно вивішувати ярлики на коаліцію і на обраних народом представників Верховної Ради, Віктору Івановичу варто хоча б створити ілюзію продуктивної роботи з Кабінетом Міністрів і парламентом, якщо цього не виходить робити реально і щиро. Навіть такий крок пана Балоги, упевнений, в суспільстві буде високо оцінено", - підкреслив Третьяков.

Як повідомлялося, у своєму останньому інтерв'ю (виданню Коммерсантъ-Україна) глава Секретаріату Президента заявив, що прем'єр-міністр і мер Києва уклали пакт про ненапад. Також він назвав дату проведення виборів Президента, зізнався, що не очікував призначення Радою глави СБУ, висловив своє ставлення до бізнесмена Дмитра Фіpташа, а також розповів, які кандидатури Президент розглядає на посаду глави МЗС.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь