Переключиться на мобильную версию

У Донецькій області від ГРВІ померла дитина

У місті Димитрів Донецької області померла дитина віком 1 рік 8 місяців, у якої лікарі попередньо діагностували гостру респіраторну вірусну інфекцію.
Погіршення стану відбувалося дуже швидко
Погіршення стану відбувалося дуже швидко
klerk.ru

Як повідомила заступник головного санітарного лікаря Донецької області Тамара Біломіря, дитина захворіла 8 березня, за медичною допомогою батьки звернулися наступного дня, 9 березня.

За її словами, у дитини були симптоми, характерні для ГРВІ, в тому числі і висока температура.

"У дитини були симптоми респіраторної інфекції, випливало із тих скарг, які розказувала його мама, з того, що встигли побачити лікарі", - сказала Біломіря, зазначивши, що дитина виховувалася в благополучній родині.

Також вона зазначила, що перебіг хвороби у дитини, клінічна картина захворювання розвивалися дуже швидко: "Погіршення стану відбувалося дуже швидко, оскільки проведене лікування результатів не дало.

Для того, щоб точно визначити, що послужило причиною смерті дитини, проводились і проводяться спеціальні медичні дослідження.

Нагадаємо, на початку березня прокуратура Кіровограда порушила кримінальну справу за фактом неналежного виконання медичними працівниками міського пологового будинку № 2 ім. Святої Анни своїх професійних обов'язків і халатного ставлення до них, внаслідок чого загинула новонароджена дитина.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь