Переключиться на мобильную версию

Міліція Тернопільської області приступила до роботи на виборчих дільницях

Від сьогодні у Тернопільській області правоохоронці забезпечуватимуть охорону громадського порядку поблизу виборчих дільниць.
Виборча дільниця -  Архів
Виборча дільниця - Архів
narodna.pravda.com.ua

Про це повідомив начальник відділу громадських зв’язків обласного управління міліції Сергій Шворніков.

Він зауважив, що якщо суд прийме рішення про відміну позачергових виборів до Тернопільської обласної ради, то охорону дільниць буде припинено. Шворніков також додав, що забезпечення охорони не пов’язане із вчорашнім інцидентом, коли була спроба не випустити автомобілі із надрукованими бюлетенями із видавництва Збруч, а зумовлене тим, що на дільниці уже завезли бюлетені.  

Разом з тим він повідомив, що інцидент із блокуванням доставки бюлетенів правоохоронні органи зараз вивчають для прийняття відповідного рішення. “Учора ввечері до нас надійшло повідомлення, що поблизу Збруча – штовханина. Туди направили 4-х працівників міліції. Виявилося, що група депутатів міської та обласної рад від однієї з партій в кількості 50-60 осіб намагається заблокувати вивезення бюлетенів, а інша група з числа представників інших партій десь аналогічної кількості намагається розблокувати територію”, - поінформував Шворніков. За його даними, “серйозного зіткнення біля видавництва не було”.  

“Зрозуміло, що була штовханина. Оскільки було багато людей, для забезпечення порядку на місце інциденту направили ще 10 правоохоронців”, – повідомив Шворніков. При цьому він запевнив, що спецпідрозділи для врегулювання конфлікту міліція не направляла і що силового опору правоохоронцям не було. “Було проведено роз’яснювальну роботу, і після того, як пристрасті вщухли, бюлетені в супроводі міліції були вивезені на дільниці”, – сказав Шворніков.

Він також наголосив, що правоохоронні органи перебувають поза виборчим процесом і готові забезпечувати охорону громадського порядку у день виборів.

Як повідомлялося, 3 березня Верховна Рада відмінила позачергові вибори Тернопільської обласної ради, призначені на 15 березня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь