Переключиться на мобильную версию

ЄЦ: БЮТ потрібно вчитися гідно програвати

Партія Єдиний центр закликає Блок Юлії Тимошенко дотримуватися етичних норм і виборчого законодавства.
Виборча дільниця - Архів
Виборча дільниця - Архів
lenta.ru

Про це сказано в  розповсюдженій в неділю заяві прес-служби Єдиного центру.

 "Представники БЮТ активно обдзвонюють жителів Тернопільської області із пропозицією не приходити і не брати участі у позачергових виборах в обласну раду," - зазначають в ЄЦ.

"БЮТ потрібно звикати програвати. Оскільки, як показали останні соціологічні дослідження, тенденція падіння рейтингу БЮТ в області катастрофічна. Ще рік назад їх підтримували більше 60% виборців, а два тижні назад – трохи  більше 10%", - говориться в заяві.

Раніше БЮТ у Тернопільській області в розповсюдженій заяві назвав недільні вибори в Тернопільську облраду фарсом.

Як повідомляє в денних новинах 5 канал, поки немає підстав говорити про те, що виборці беруть активну участь у виборах депутатів Тернопільської облради. Про це свідчать дані обласної територіальної виборчої комісії про явку виборців станом 12:00.

"Із зібраних оперативних даних, у деяких районах бачу всього 6% явки виборців, а в деяких районах є вже до 20%", - сказала глава Тернопільської обласної територіальної виборчої комісії Наталя Чуйко.

Варто врахувати, що це дані на 12:00 і очікується, що багато жителів регіону підуть на виборчі дільниці після служби в церкві.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь