Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Криза штовхає українок заміж за іноземців

Через кризу українки почали частіше шукати чоловіка за кордоном, зазначають у шлюбних агентствах Києва, Донецька та Львова, пише газета Сегодня.
Агентства очікують справжній бум українських наречених
Агентства очікують справжній бум українських наречених
АР

Ближче до літа агентства очікують справжній бум українських наречених.

Деякі іноземці, за словами експертів, користуються ситуацією, і спеціально приїжджають в Україну на кілька днів, щоб "повеселитися" з нашими дівчатами.

"Для дівчат послуги в більшості шлюбних агентств безкоштовні, більше зацікавлені чоловіки-іноземці. Тому панянки нічим не ризикують. Плата для наречених за послуги агентств зараз у середньому близько $ 250. Навіть якщо жених буде не до смаку, дама хоча б смачно поїсть, що під час кризи теж важливо", - повідомив Сегодня працівник київської філії одного із американських шлюбних агентств.

Він також розповів, що в іноземців, які приїжджають в Україну за дружинами, для "підстраховки" є ще кілька наречених, точніше, запланованих зустрічей. Чоловіки зазвичай приїжджають на кілька днів, щодня у деяких по 2 - 3 зустрічі. За ресторан платить чоловік. Цим і користуються дівчата.

При цьому представниці жіночого руху Femen зазначають, що дівчата можуть виявитися обдуреними закордонними женихами, які часто приїжджають в Україну за секс-послугами. Зокрема, керівник руху Анна Гуцол наголосила, що, за її інформацією, починаючи з квітня через кризу в країні може початися наплив саме секс-туристів.

Як повідомлялося, у березні 2008 року журнал Корреспондент писав, що тисячі українок щороку залишають країну, виїжджаючи на Захід разом із чоловіками-іноземцями.

Згідно із даними Мін'юсту, за останні чотири роки тільки в Україні було зареєстровано майже 19 тис. шлюбів з іноземцями.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь