Переключиться на мобильную версию

Позичальники банків готують всеукраїнську акцію протесту

У середу, 18 березня, позичальники комерційних банків планують провести всеукраїнську акцію Ми проти свавілля банків! За інтереси позичальників і вкладників.
Клієнти банків готують акцію біля стін Кабміну
Клієнти банків готують акцію біля стін Кабміну
АР

У Києві акція пройде в середу, 18 березня, біля будівлі Кабінету міністрів України. Початок заплановано на 11:00.

Серед вимог, які організатори акції мають намір адресувати владі, у першу чергу, прийняття Верховною Радою України закону, яким би регулювалася виплата кредитів і депозитів.

Позичальники вважають, що документ повинен містити пункти: про відновлення всіх виплат по зобов'язаннях банків перед населенням, про скасування будь-яких штрафних санкцій за кредитами з 15 жовтня 2008 року; про надання кредитних канікул строком на один рік як на тіло, так і на відсотки за кредитами у випадку підтвердження позичальником своєї неплатоспроможності.

Крім того, вони вимагають реструктуризувати боргові зобов'язання позичальників перед банками, повернути процентні ставки до раніше зазначених у кредитних договорах, а також ввести мораторій на вилучення заставленого майна позичальника у випадку прострочення платежу при наявності причини несплати за кредитом у зв'язку з фінансовою кризою в країні.

"У разі незадоволення наших вимог, ми будемо змушені ініціювати початок безстрокової акції протесту проти свавілля банків з 31 березня. Ми будемо встановлювати наметові містечка в містах і закликати всіх позичальників бойкотувати повернення коштів за позиками", - підсумував лідер Народного руху Третя республіка Андрій Ревтов.

Нагадаємо, 13 березня Президент Віктор Ющенко закликав банки зменшити іпотечні відсотки та впровадити механізми реструктуризації кредитів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь