Переключиться на мобильную версию

Злодія в законі Лєру Сумського відпустили під підписку про невиїзд

Сергія Лисенка, відомого у кримінальному світі як злодія в законі на прізвисько Лєра Сумський, відпустили під підписку про невиїзд.
Лєру Сумського відпустили під підписку
Лєру Сумського відпустили під підписку
bagnet.org
Про це повідомила прес-секретар ГУБОЗ МВС Олена Мельник.

За її словами, в приміщенні ГУБОЗ з затриманим провели профілактичну бесіду. Лисенко перебуватиме за місцем своєї реєстрації в Сумській області та має з’явитися на перший же виклик слідчого Дніпровського райвідділу міліції Києва, де розслідується справа проти нього.

Проти Лисенка порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.309 (зберігання наркотиків) КК України.

Нагадаємо, 11 березня в результаті спецоперації працівників ГУБОЗ МВС, УБОЗ ГУ МВС у Києві та управління швидкого реагування Сокіл у столичному готелі Україна було зірвано сходку злодіїв у законі, яку намагався організувати Лєра Сумський з метою перерозподілу сфер кримінального впливу в Західній та Центральній Україні.

Лєру Сумського та ще 9 кримінальних авторитетів з Росії, України та уродженців Вірменії затримали в порядку ст.185 Кодексу про адміністративні правопорушення за злісну непокору працівникам міліції. У Лєри Сумського було вилучено наркотичну речовину метадон, його затримали в порядку ст.115 КПК на три доби.

Лєру Сумського "коронували" в 1993 році в Сумах. Він має 6 судимостей, останню у травні 1998 року Шосткінського міжрайонного суду за вимагання - до 7 років позбавлення волі.

На початок 2008 року в Україні оперативники ГУБОЗ спостерігали за 15 злодіями у законі, в даний час їх залишилося 4. Частину з них депортовано з України, частину залучили до кримінальної відповідальності. Кілька злодіїв у законі добровільно написали заяви про відмову від так званого "Злодійського статусу".
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь