Переключиться на мобильную версию

СБУ перекрила канал контрабанди парфумів відомих брендів

Служба безпеки України припинила діяльність організованої злочинної групи, яка контрабандним шляхом стабільно постачала парфумерію іноземного виробництва. Як повідомили у СБУ, стосовно п'яти учасників групи порушено кримінальну справу.
Розсекречено злочинну групу, яка займалася контрабандним постачанням парфумерії
Розсекречено злочинну групу, яка займалася контрабандним постачанням парфумерії
krasnodar-shopping.ru
Зловмисники перевозили контрабандний вантаж через кордон залізничним транспортом у спеціально обладнаних тайниках.

У ході спецоперації, яку було проведено спільно із МВС України, співробітники СБУ вилучили із міжполицевого простору вагона у поїзді Київ-Москва партію контрабандних парфумів вартістю понад 305 тис. грн.

За попередніми даними, до складу групи входили один із керівників Управління МВС України на залізничному транспорті, який забезпечував "безпеку" протиправних перевезень, приватний підприємець, що налагоджував реалізацію контрабандного товару, а також провідники поїзда.

Крім того, під час обшуку за місцем проживання бізнесмена співробітники СБУ виявили в одному із будинків столиці склад парфумерії, підготовленої до чергової доставки на суму понад 1 млн. 500 тис. грн.

Як повідомлялося, у лютому, співробітники Харківської митниці на залізничному вокзалі Харкова вилучили у провідника поїзда Дніпропетровськ-Москва запчастини, які використовують у авіації.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь