Переключиться на мобильную версию

Кріль відкидає звинувачення: Потрібно було працювати

Партія Єдиний центр відкидає звинувачення Блоку Юлії Тимошенко у фальсифікації результатів дострокових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.
Єдиний центр відкидає звинувачення БЮТ
Єдиний центр відкидає звинувачення БЮТ
static.24.ua

Про це сьогодні на прес-конференції у Києві заявив лідер Єдиного центру Ігор Кріль.

На питання журналістів щодо закидів БЮТ на адресу Єдиного центру Кріль відповів: “А що їм залишається робити? Треба було працювати, а не відміняти вибори”.

При цьому лідер Єдиного центру побажав представникам БЮТ “нарешті зрозуміти, що брехні приходить край і треба звикати до поразок, сприймаючи їх достойно”.

Кріль також повідомив, що Єдиний центр висунув найбільшу кількість кандидатів серед інших політичних сил – 82 кандидати (загалом дострокові вибори 15 березня відбувались у 84 адміністративних одиницях) і отримав перемогу на 28 місцевих виборах. Лідерами перегонів стали 15 членів партії та ще 13, які були підтримані партією і найближчим часом поповнять її лави. Водночас БЮТ, як і Партія регіонів, перемогли лише у 8 виборчих кампаніях, а Народна партія – в шести, додав він.

Як повідомлялося, 15 березня відбулися дострокові вибори депутатів Тернопільської облради. За даними голосування на 98% виборчих дільницях, до Тернопільської облради проходять 7 політичних партій. Лідирує Всеукраїнське об’єднання Свобода – 33,8%, далі йде партія Єдиний центр – 13,8%, потім Партія регіонів – 9,7%. Блок Юлії Тимошенко й Українська народна партія отримали по 8%, партія Народний Союз Наша Україна – 5,5%, Блок Литвина – 3,6%.

Сьогодні представники БЮТ звинуватили Єдиний центр у фальсифікації результатів виборів до Тернопільської облради. Також вони заявили, що мають намір оскаржити їх результати.

При цьому у Комітеті виборців України вважають, що для оскарження результатів виборів до Тернопільської обласної ради немає підстав.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь