Переключиться на мобильную версию

Місцеві у Москві спародіювали Ющенка

Активісти молодіжного руху Місцеві провели у понеділок акцію протесту у вигляді театралізованої вистави з пародією на Президента України Віктора Ющенка біля українського посольства в Москві. Акція була задумана проти відкриття музею Голодомору в Севастоп.
Місцеві у Москві спародіювали Ющенка
Місцеві у Москві спародіювали Ющенка
mestnye.ru

В акції взяло участь 70 осіб. Один з них був одягнений "у пальто і маску Віктора Ющенка, він малював індійців на фото, узятих з американської історії, і підписував фломастером Хлопці голодують".

"Ми вже стали звикати до того, що останнім часом за екстравагантністю ініціатив українська влада цілком може змагатися з грузинською. Тому навряд чи хто-небудь серйозно розраховував на те, що відкриття музею Голодомору в севастопольському відділенні Служби безпеки України обійдеться без скандалу. Так воно і вийшло: основні документи експозиції виявилися підробленими. Фотографії, які представлені на виставці, насправді відносяться до часів Великої депресії у США", - повідомили організатори акції.

"Такий волаючий непрофесіоналізм у нехитрій справі історичних фальсифікацій підкреслює те, з якою зневагою українська влада ставиться до народу, на землі якого господарює. Викликає подив неприхований цинізм, з яким ці збанкрутілі політики спекулюють на трагедії усього радянського народу, рани від якої ще свіжі у пам’яті мільйонів. І особливо огидна спроба покласти провину за ці трагічні події на сьогоднішніх жителів Росії", - йдеться у повідомленні.

"Міфотворчість придворних краєзнавців режиму Ющенка викликає природний протест у представників усіх здорових сил як в українському, так і в російському суспільстві. І Місцеві вважають своїм обов’язком встати на захист історії від спроб грубої фальсифікації. Особливо обурює той факт, що цей музей відкрито у Севастополі - місті-герої, місті російської слави. Немає жодних сумнівів у тому, що головна мета цього провокаційного демаршу - посварити братські український і російський народи. Упевнений: у шарлатанів від історії нічого не вийде", - сказав лідер руху Сергій Фатєєв.

Місцеві - підмосковний молодіжний політико-екологічний рух, створений наприкінці 2005 року. Лідери руху пояснюють, що їхня організація займається "екологією з політичним ухилом".

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь