Переключиться на мобильную версию

Ющенко відібрав у голови ВСУ право вперше призначати суддів

Матеріали щодо призначення на посаду професійного судді вперше відтепер буде розглядати Вища рада юстиції замість голови Верховного Суду України або голови вищого спеціалізованого суду.
Справедливість для всіх
Справедливість для всіх
www.sensator.ru

Про це сказано в Указі Президента № 158/2009 Про внесення змін до Указу Президента України від 30 червня 2004 року № 697, опублікованому на офіційному сайті глави держави. 

Також, згідно з попередньою редакцією указу, голова Верховного Суду України, голова вищого спеціалізованого суду розглядає матеріали, і за результатами розгляду, не пізніше ніж 10 днів вносить подання про призначення на посаду судді до Вищої ради юстиції. Своїм сьогоднішнім указом глава держави цей пункт виключив. 

Крім цього, пункт указу - за наявності обставин, що перешкоджають призначенню особи на посаду професійного судді, матеріали щодо неї повертаються до Вищої ради юстиції змінено на - у разі відхилення Президентом України подання Вищої ради юстиції про призначення громадянина України на посаду судді вперше матеріали щодо призначення повертаються до Вищої ради юстиції. 

Як повідомлялося, вибори в Тернопільську обласну раду засвідчили, що судова гілка влади фактично приватизована БЮТ, вважає Президент України Віктор Ющенко.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь