Переключиться на мобильную версию

У Криму припинено діяльність великого конвертаційного центру

У Криму припинено діяльність конвертаційного центру, через який було переведено в готівку 6 млн. грн., а загальний оборот становив 10 млн. грн.
У Криму припинено діяльність великого конвертаційного центру
У Криму припинено діяльність великого конвертаційного центру
image.tsn.ua

Як повідомляє в понеділок, 16 березня, прес-група управління податкової міліції Державної податкової адміністрації в Криму, в ході проведення оперативних заходів, співробітники управління припинили діяльність конвертаційного центру, створеного на базі одного з кримських підприємств, яке було податковою ямою і використовувалося різними фірмами для незаконної конвертації грошових коштів. 

Встановлено, що з метою проведення фіктивного підприємництва та ухиляння від сплати податків, підприємство було зареєстроване за грошову винагороду на одного з жителів Сімферополя. 

Різні суб'єкти підприємницької діяльності Криму та України переказували на рахунок конвертаційного центру безготівкові грошові кошти, які згодом поверталися їм вже у вигляді готівкових грошей за винятком 4-7% від суми. Загальний оборот за рахунком конверта становив близько 10 млн. грн., а незаконно переведено в готівку - близько 6 млн. грн. 

Податківці порушили кримінальну справу за ч.3 ст. 212 КК України (ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах). 

На рахунках фірм-клієнтів конвертаційного центру заблоковано понад 110 тис. грн., вході перевірок пов'язаних з ним підприємств донараховано до бюджету близько 2,5 млн. грн. 

Наразі проводяться заходи, направлені на встановлення повного кола учасників конвертаційного центру, встановлення майна і коштів для відшкодування збитків, заподіяних державі. 

Між тим, 3 березня в Луганській області СБУ викрила конвертаційний центр, через рахунки якого пройшло понад 500 млн. грн. У Києві співробітники Служби ліквідували ще один конвертаційний центр, добовий оборот якого становив понад 1,5 млн. грн.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь