Переключиться на мобильную версию

Призначення голови МЗС: Коаліція не визначилася, ПР - проти Шамшура

Рада коаліції поки що не обговорювала питання про призначення Олега Шамшура на пост міністра закордонних справ. Партія регіонів заявила, що не підтримає його кандидатуру.
Коаліція не визначилася з кандидатурою Шамшура
Коаліція не визначилася з кандидатурою Шамшура
Фото Таїсії Стеценко/korrespondent.net

"На коаліції це питання ще не обговорювалося. Думаю, обговоримо це безпосередньо перед голосуванням", - сказав народний депутат від БЮТ Сергій Міщенко.

Водночас, лідер фракції НУ-НС Микола Мартиненко повідомив, що коаліція пропонує на посаду глави МЗС Бориса Тарасюка. "У нас тільки одна кандидатура, яку ми будемо підтримувати", - сказав він.

Ще один депутат від НУ-НС Роман Зварич назвав кандидатуру посла України в США Олега Шамшура на посаду міністра закордонних справ гідною. "Я думаю, це гідна кандидатура, думаю, що шанси у нього непогані", - сказав він. При цьому Зварич додав, що на місці Президента все-таки вніс би кандидатуру Бориса Тарасюка. "Це була б набагато краща кандидатура", - додав він.

Зварич зазначив, що особисто він проголосує за цю кандидатуру.

Він також підкреслив, що кандидатура Тарасюка гарантовано отримала б голоси депутатів коаліції.

Крім того, фракція Партії регіонів заявила, що не має наміру підтримувати кандидатуру на посаду глави МЗС, яку запропоновано Президентом. "Ми не комплектуємо уряд, МЗС, тому ми не будемо підтримувати", - сказав перший заступник лідера фракції Олександр Єфремов.

Як повідомлялося, сьогодні, 17 березня, Президент Віктор Ющенко вніс на розгляд Верховної Ради кандидатуру посла України в США Олега Шамшура на посаду міністра закордонних справ.

53-річний Шамшур з грудня 2005 року є послом України в США.

Із лютого 2004 року по грудень 2005 обіймав посаду заступника міністра закордонних справ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь