Переключиться на мобильную версию

Влада Севастополя стурбована: На ЧФ РФ масові звільнення

Влада Севастополя стурбована темпами звільнень і заборгованістю по зарплаті на Чорноморському флоті РФ. Тільки за найближчі 2,5 місяці командування ЧФ має намір звільнити близько двох тисяч осіб серед офіцерів і цивільних осіб.

Про це заявив голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин на прес-конференції.

Він зазначив, що "за даними Пенсійного фонду, командування Чорноморського флоту повідомило про те, що, принаймні, за ці два з половиною місяці звільняється і залишається в Севастополі (на постійне місце проживання) 146 офіцерів, 511 мічманів і прапорщиків, 14 контрактників". Також, за його словами, під скорочення потрапляє 1116 цивільних осіб.

Голова адміністрації міста також заявив, що на сьогодні не погашено борги Будівельного управління ЧФ РФ: "За нашими даними, є 1,5-мільйонна заборгованість перед співробітниками Будівельного управління ЧФ (заборгованість із виплати заробітної плати)". Куніцин також повідомив, що Будівельне управління ЧФ РФ заборгувало понад 4 млн грн Головному управлінню Пенсійного фонду України в місті Севастополі, тоді як загальна пенсійна заборгованість по місту становить 10 млн грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь