Переключиться на мобильную версию

У МЗС не знають, де знаходиться Шамшур

У Міністерстві закордонних справ України не знають, де зараз знаходиться посол України в США Олег Шамшур, чию кандидатуру Президент вніс на посаду міністра закордонних справ. Народні депутати вимагають зустрічі з Шамшуром.
Народні депутати вимагають зустрічі з Шамшуром
Народні депутати вимагають зустрічі з Шамшуром
mfa.gov.ua

Про це повідомили у прес-службі МЗС.

Зокрема, на питання, де у даний час - у США чи в Україні - знаходиться Шамшур, а також чи заплановане його прибуття у Київ, у прес-службі відомства зазначили, що не володіють такою інформацією.

Водночас, народний депутат від фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський вважає, що Олег Шамшур повинен приїхати в Раду, щоб депутати "могли з ним познайомитися".

"Я вважаю, що кандидат на таку серйозну посаду як міністр закордонних справ, особливо при таких контраверсіонних відносинах України з багатьма країнами світу, повинен пройти через комунікацію з тими, хто буде за нього голосувати чи не голосувати. Я переконаний, що у нас до нього буде багато питань", - відзначив Зарубінський.

Крім того, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко також заявив, що БЮТ буде наполягати, щоб відбулася зустріч фракції з послом у США.

При цьому Кириленко підкреслив, що рада коаліції повинна також розглянути кандидатуру заступника фракції блоку Наша Україна - Народна Самооборона Бориса Тарасюка, кандидатуру якого раніше коаліція пропонувала Ющенку внести на розгляд парламенту.

За його словами, рада більшості повинна вирішити знімати або не знімати кандидатуру Тарасюка від коаліції.

Як повідомлялося, сьогодні, 17 березня, Президент Віктор Ющенко вніс на розгляд Верховної Ради кандидатуру посла України в США Олег Шамшура на посаду міністра закордонних справ.

53-річний Шамшур з грудня 2005 року є послом України в США.

З лютого 2004 року по грудень 2005 обіймав посаду заступника міністра закордонних справ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь