Переключиться на мобильную версию

Університет Шевченка знижує вартість навчання за контрактом

Київський національний університет імені Шевченка вперше за багато років прийняв рішення знизити вартість навчання для контрактників, пише видання Сегодня.
Українські вузи розповіли про вплив кризи
Українські вузи розповіли про вплив кризи
Новинар

За словами проректора КНУ з науково-педагогічної роботи Володимира Бугрова, в університеті реально оцінили ситуацію й вирішили піти на зниження вартості навчання.

"Зараз переглядаємо розцінки для набору на наступний навчальний рік, і на деяких наших факультетах рік навчання коштуватиме 5000 грн. Знизили оплату до 15% мехмат., філософський, економічний факультети", - заявив Бугров.

Сегодня пише, що в даний час мінімальна вартість контракту в університеті імені Шевченка становить 5410 грн. на таких спеціальностях як математика, фізика, механіка, хімія та геологія.

Поки що в більшості столичних вузів, за даними Сегодня, кризу відчули у вигляді збільшення прохань про перегляд платежів.

"Кількість звернень від наших студентів про відстрочення платежів через фінансові труднощі у родині збільшилася. Усі вони можуть перейти з посеместрової на помісячну оплату", - повідомив Бугров.

Щодо перспективи зміни цін на наступний 2009-2010 навчальний рік багато столичних університетів заявили, що про будь-яке зниження вартості контрактів не думають, адже в такому випадку доведеться знижувати зарплату викладачам.

"Зниження не плануємо, оскільки вуз не піднімав цін уже два роки. А якщо підвищення й буде, то лише з найпопулярніших спеціальностей", - сказали в НАУ.

"У КПІ вартість контрактів і так була на межі, а ціни на все за цей рік зросли щонайменше на 20%, тому максимум, що ми можемо зробити, це не підвищувати ціни", - повідомив також перший проректор НТУУ КПІ Юрій Якименко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь