Переключиться на мобильную версию

БЮТ домагається голосування по Шамшуру в пакеті з іншими міністерськими портфелями

У БЮТ завили, що в четвер, 19 березня, у Раді буде здійснено низку кадрових перестановок у Кабміні. Депутати планують призначити міністра закордонних справ, міністра юстиції, міністра фінансів, голову ФДМ, віце-прем'єрів та інших чиновників.
БЮТ хоче провести призначення голови МЗС пакетом з кадровими змінами в Кабміні
БЮТ хоче провести призначення голови МЗС пакетом з кадровими змінами в Кабміні
tymoshenko.com.ua

Про це заявив заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін.

"Думаю, що кадрові питання з внесенням сьогодні кандидатури на пост міністра закордонних справ ми спокійно розглянемо в четвер (19 березня) ... За цей час ми заслухаємо Шамшура, якого Президент запропонував на посаду голови МЗС України, і будемо голосувати ... Думаю , що в четвер ми зможемо проголосувати за міністра фінансів, міністра юстиції, за двох віце-прем'єрів і керівника Антимонопольного комітету та Держтелерадіо. Це мінімальний пакет, і зараз до нього ми додали міністра закордонних справ ", - сказав Кожем'якін.

Він додав, що "великий кадровий пакет" за всіма змінами у складі Кабміну погоджено на 100%.

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко підтвердив, що ВР може розглянути призначення Шамшура главою МЗС у четвер разом з іншими кадровими питаннями

Водночас, за його словами, до цього часу Шамшур повинен зустрітися з представниками всіх парламентських фракцій, викласти свою позицію і оприлюднити своє бачення здійснення зовнішньої політики.

При цьому Томенко зазначив, що позитивно оцінює кандидатуру Шамшура на посаду глави МЗС, оскільки він є природженим дипломатом. "Але позитивне голосування по його кандидатурі буде залежати від результатів зустрічей з фракціями", - сказав він.

Віце-спікер також не виключив, що у четвер можуть бути розглянуті й інші кадрові питання, зокрема, за якими існують вакансії. Він нагадав, що це посада міністра фінансів, голови Фонду державного майна, Антимонопольного комітету і Держкомтелерадіо. "Я думаю, що ці питання можуть бути розглянуті разом", - сказав віце-спікер.

Як повідомлялося, на даний момент у МЗС України не знають, чи вилетів Олег Шамшур у Київ.

Сьогодні, 17 березня, Президент Віктор Ющенко вніс на розгляд Верховної Ради кандидатуру посла України у США Олега Шамшура на посаду міністра закордонних справ.

53-річний Шамшур з грудня 2005 року є послом України в США.

З лютого 2004 року по грудень 2005 обіймав посаду заступника міністра закордонних справ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь