Переключиться на мобильную версию

Наливайченко просить Ющенка звільнити свого зама

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко пропонує Президенту Віктору Ющенку звільнити з посади заступника голови СБУ Тиберія Дурдинця.
Наливайченко пропонує звільнити заступника голови СБУ Дурдинця
Наливайченко пропонує звільнити заступника голови СБУ Дурдинця
Прес-служба Президента

"Мною Президенту України підготовлений проект указу про звільнення Тиберія Дурдинця з посади заступника голови СБУ", - сказав Наливайченко.

Крім того, СБУ здійснила ротацію свого центрального апарату по боротьбі з корупцією, таким чином посиливши боротьбу з корупцією.

Як повідомлялось, Окружний адміністративний суд Києва 4 листопада 2008 року виніс постанову, якою визнав незаконним і скасував указ Президента про призначення Дурдинця заступником голови Служби безпеки України від 19 жовтня 2007 року.

22 січня 2009 року Київський апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляцію Президента і залишив в силі рішення Київського окружного адміністративного суду про скасування указу глави держави про призначення Дурдинця.

У лютому Окружний адмінсуд Києва на період проведення судового розгляду адміністративного позову відсторонив від посади заступника голови Служби безпеки України Тиберія Дурдинця.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь