Переключиться на мобильную версию

Балога просить СБУ розібратися з шахраями, що заробляють на Ющенку

Глава Секретаріату Президента Віктор Балога звернувся в Службу безпеки України з проханням з'ясувати ситуацію з розповсюдженням квитків на так званий "антикризовий форум" за участю перших осіб держави.
Балога запитує у СБУ, хто продавав фальшиві квитки на Ющенка
Балога запитує у СБУ, хто продавав фальшиві квитки на Ющенка
president.gov.ua

Як відзначається в заяві прес-служби глави держави, "Секретаріат Президента не має ніякого відношення до діяльності ПП Театральне агентство Прем'єра, від імені якого виписують рахунок-фактури за викуплені квитки".

У Секретаріаті Президента вважають, що згадані дії мають очевидний кримінальний підтекст.

"Правоохоронні органи повинні негайно припинити шахрайство, що його ініціатори намагаються реалізувати, прикриваючись ім'ям глави держави", - йдеться в заяві.

У свою чергу, в Театральному агентстві Прем'єра заявляють, що ніяких квитків на антикризовий форум за участю Ющенка вони не поширюють.

Адміністратор агентства Сергій Капустян повідомив, що Прем'єра займається розповсюдженням квитків тільки на театральні та концертні заходи, і ніякого відношення до організації "антикризового форуму" не має.

Також на офіційному веб-сайті Театрального агентства Прем'єра анонс про проведення зазначеного "антикризового форуму" відсутня.

"Не знаю, хто під нас "копає ", але навряд чи Гармаш або Маковецький будуть розповідати, як виходити з кризи", - зазначив Капустян.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь